1 2

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

geoinformatyk, geodeta, asystent geodety

 Oferujemy:
- doświadczenie niezbędne do uzyskania uprawnień: 1, 2, 3
- umowa o pracę (pełny etat, w pełnym wymiarze) - pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony

Oczekiwania:
- wykształcenie geodezyjne (średnie lub wyższe)
- doświadczenie w pracach geodezyjnych, terenowych i kameralnych
- znajomość i umiejętność wykorzystania programów geodezyjnych: EwMapa, EwOpis
- znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania instrumentów geodezyjnych w terenie: tachimetr, niwelator, GPS
- prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
- prace geodezyjne z zakresu 1, 2, 3 ( prace kameralne i terenowe)
- kompletowanie operatów technicznych i opracowanie dokumentacji geodezyjnej,

Rodzaj i zakres współpracy omówimy indywidualnie.